Олександр Лакотій

Лакотій Олександр

Олександр Лакотій – сертифікований фахівець у сфері фітнесу та дієтології. 

Ви хочете схуднути, покращити зовнішній вигляд, зробити рельєфнішим тіло? Я вирішив розповісти дещо про себе, щоб мій досвід був максимально корисним для Вас. Я впевнений, що багато речей з мого життя будуть Вам також близькими. 

Я став тренером не відразу, цьому передувала цікава історія. Коли мені виповнилося 15 років, я почав активно цікавитися спортом та правильним харчуванням, але на прикрою несподіванкою було те, що не зміг підтягнутися жодного разу! Я впевнено пробував, шукав способи як зробити це хоч раз. І… одного дня мені вдалося.  Згодом я вирішив поставити собі іншу мету – підтягнутися 2 рази. Знову невдалі спроби і … вдалося. 

Коли я трохи подорослішав – зрозумів,що підтягуватися 10 разів це ще не надто серйозно і щоб мати рельєфне тіло – потрібно багато працювати і працювати правильно. 

А як це правильно? Не було в кого навчитися. Довелося перечитати тони літератури таких авторів як: Майк Менцер, Мак Роберт Стюарт, Денис Борисов та інші. І я почав все глибше і глибше занурюватися в світ спорту, здорового харчування. Протягом останніх років я вивчав методики, проходив різноманітні навчання, отримав освіту дієтолога. Згодом я зрозумів, що знаю як допомогти багатьом людям:

  • Позбутися зайвих кілограмів; 
  • Покращити здоров’я; 
  • Зробити фігуру привабливішою; 
  • Здобути впевненість в собі; 
  • Подолати тисячі комплексів, які не дозволяють їм йти до поставленої мети ;
  • Стати сильнішим.

Я щиро вірю в кожного свого клієнта, Ваш результат – це також і мій результат.  За роки мого тренерства я допоміг багатьом і зможу допомогти і Вам!