Фітнес-клуб "Ліга" - найсучасніша мережа фітнес-клубів Львова
групові студії

Персональні тренування

для найкращого результату

персональні тренування

Групові студії

різноманіття для усіх

фітнес-клуб "Ліга" спортбар

Спорт бар

найкращі коктейлі

Манікюр

будь-якої складності

солярій

Солярій

тіло засмагле – обличчя молоде

сауна

Інфрачервона сауна

 відновлення після тренування

косметологія

Косметологія

врода у кожній дрібничці

косметологія

Масаж

розслаблення по всьому тілу

унікальні програми тренувань

Стабільний графік роботи

Відпочиваємо з Вами, тільки на Новий Рік, Різдво, Пасху та День Незалежності!

особлива атмосфера здоров'я

Відчуй себе, як дома!

Потренувашись раз, Ви не зможете забути нашу атмосферу.

Клімат котроль

За будь-якої погоди, Ви тренуєтесь при найкомфортнішій температурі для тіла.

позитивні емоції та активне довголіття

Гнучкість у будь-яких питаннях

Навіть у найнеординарніших  побажаннях, ми йдемо на зустріч.

найкраще місце для досягнення цілей

Команда професіоналів

Разом ми доб’ємось поставлених цілий, якнайшвидше.

фізична активність та коригування ваги

Ще можна багато перераховувати...

Вартує просто раз відвідати, і Ви все самі зрозумієте 🙂

АКЦІЙНІ КАРТКИ

Поспішай! Кількість акційних карток обмежена.

  • 3000 грн/рік

    6000 грн/рік

  • Рік БЕЗЛІМ 50%
  • з 07:00 до 23:00
  • Необмежені тренування
  • Тренажерний зал
  • Зал розминки
  • Інфрачервона сауна
  • СКОРО!
  • 2500 грн/рік

    5000 грн/рік

  • Рік ДЕНЬ 50%
  • з 7:00 до 17:00
  • Необмежені тренування
  • Тренажерний зал
  • Зал розминки
  • Інфрачервона сауна
  • СКОРО!
  • 3500 грн/рік

    + 10 персональних занять

  • LIGA VIP
  • 10 персональних тренувань з тренером
  • Безлімітні тренування
  • з 7:00 до 23:00
  • Зал розминки
  • Інфрачервона сауна
  • Купити

РОЗКЛАД ГРУПОВИХ ТА АВТОРСЬКИХ СТУДІЙ

08:00

Струнке тіло

Ірина

17:00

Дитячий танцювальний колектив “DanceFit”

Дмитро

18:00

Дитячий танцювальний колектив “DanceFit”

Дмитро

19:00

Інтенсивне схуднення

Дмитро

20:00

TRX

Дмитро

09:00

Стрункі ніжки – пружні сіднички

Мар`яна

10:30

Йога

Олександр

16:00

Дитяча секція “Спортивне карате”

Тарас

17:00

Дитяча секція “Спортивне карате”

Тарас

18:00

Струнке тіло

Ірина

19:00

Body Fit

Олена

20:00

Fit Shape

Ліля

21:00

Stretch Intensive

Олена

08:00

Струнке тіло

Ірина

18:00

Дитячий танцювальний колектив “DanceFit”

Дмитро

19:00

Інтенсивне схуднення

Дмитро

20:00

TRX

Дмитро

10:30

Йога

Олександр

16:00

Дитяча секція “Спортивне карате”

Тарас

17:00

Дитяча секція “Спортивне карате”

Тарас

18:00

Струнке тіло

Ірина

19:00

Body Fit

Олена

20:00

Fit Shape

Ліля

21:00

Stretch Intensive

Олена

08:00

Струнке тіло

Ірина

09:00

Стрункі ніжки – пружні сіднички

Мар`яна

18:00

Дитячий танцювальний колектив “DanceFit”

Дмитро

19:00

Інтенсивне схуднення

Дмитро

20:00

TRX

Дмитро

10:00

Струнке тіло

Ірина

11:00

Body Sculpt

Катя

12:00

Stretching

Катя

13:00

Дитяча секція “Спортивне карате”

Тарас