НАШ СПОРТБАР

До Ваших послуг:

  • Вода
    Під час тренування організм втрачає багато рідини – з потом і диханням. А велика складова нашого організму це вода, заповнення якої просто необхідно після фізичних навантажень, плюс це ще і заповнення мінерального балансу.
  • Протеїнові коктелі
    Протеїновий коктель – один з найважливіших інгредієнтів раціону спорсменів. Він незамінний для росту і зміцнення м’язової маси, тому що засвоюється організмом набагато швидше і краще ніж звичайне, навіть саме здорове, харчування. Протеїновий коктель дає організму запас білків і складних вуглеводів, без яких тренування малоефективні; сприяє зменшенню відчуття голоду, а значить, корисний тим, хто сидить на жорсткій тренувальній дієті. Протеїн незамінний в боротьбі із зайвою вагою.
  • Енергетичні напої
    Їх вживання допомагає швидко переключитися на заняття спортом, особливо вранці або в кінці робочого дня. У складі майже всіх енергетичних напоїв знаходиться кофеїн, в легко засвоюваній формі, він піднімає тонус організму, L-карнітин, який підсилює обмін речовин і підвищує витривалість м’язів, а також вітаміни. Ці напої можуть відмінно допомогти не тільки підбадьоритися, але і знизити вагу.