СПОРТБАР

Зручна депозитна система розрахунків, широкий вибір спортивного харчування та інвентарю, від провідних світових виробників!

 • Депозитна система розрахунків
  Отримуй максимум задоволення від тренування! Депозитна система передбачає поповнення власного депозитного рахунку, та розрахунок в подальшому за рахунок коштів, які у вас є на балансі. Спеціальні ціни на товари при розрахунку депозитними коштами!
 • Вода
  Під час тренування організм втрачає багато рідини – з потом і диханням. А велика складова нашого організму це вода, заповнення якої просто необхідно після фізичних навантажень, плюс це ще і заповнення мінерального балансу. При розрахунку депозитними коштами діє спеціальна ціна!
 • Коктейль протеїновий, bcaa, креатин, l-carnitine, гейнер.
  Протеїновий коктель – один з найважливіших інгредієнтів раціону спорсменів. Він незамінний для росту і зміцнення м’язової маси, тому що засвоюється організмом набагато швидше і краще ніж звичайне, навіть саме здорове, харчування. Протеїновий коктель дає організму запас білків і складних вуглеводів, без яких тренування малоефективні; сприяє зменшенню відчуття голоду, а значить, корисний тим, хто сидить на жорсткій тренувальній дієті. Протеїн незамінний в боротьбі із зайвою вагою.
 • Енергетичні напої
  Їх вживання допомагає швидко переключитися на заняття спортом, особливо вранці або в кінці робочого дня. У складі майже всіх енергетичних напоїв знаходиться кофеїн, в легко засвоюваній формі, він піднімає тонус організму, L-карнітин, який підсилює обмін речовин і підвищує витривалість м’язів, а також вітаміни. Ці напої можуть відмінно допомогти не тільки підбадьоритися, але і знизити вагу.