КАРДІОЗОНА TECHNOGYM

Без кардіо не слід розпочинати жодного якісного тренування. Воно розігріває тіло, розганяє кров та зменшує ризик заподіяти шкоду організмові. Спортсмен відчуває приплив нових сил, і готовий долати нові відстані та важкості!

Бігові доріжки, велотренажери та інші кардіотренажери – невід’ємна частина будь-якого фітнес-клубу. Головне їх призначення – робота на витривалість, результатом якої є зміцнення серця та швидке схуднення. Кардіотренажери провідної світової марки “Техножим” професійної лінії є предметом гордості фітнес-клубу «Ліга» та об’єктом заздрості конкурентів! Лише уявіть собі, тренажерами точно такої моделі, оснащені футбольні клуби «Барселона», «Мілан», «Київське Динамо» та багато інших. Заради того, щоб побігати на доріжці, що здатна сама дати навантаження користувачу й не дозволити йому перевантажити себе чи «схалявити», у «Лігу» приїжджають з усіх кінців міста Львова.

Низьке енергоспоживання, здатність розвивати швидкість до 25 км / год і максимальний кут нахилу 18%, придатність для професійної спортивної підготовки – все це бігова доріжка TechnoGym RUN EXITE

Дана бігова доріжка оснащена трирівневої системою захисту і відрізняється новим розташуванням екрану, завдяки якому Ви приймаєте правильну позицію і виконуєте вправи без ризику пошкодження м’язів і суглобів.

 

Яких цілей тренування можна досягти?

Хочете скинути зайву вагу? Вести активний спосіб життя? Зміцнити м’язи ніг?
Яку б мету Ви перед собою не ставили, TechnoGym RUN EXITE допоможе Вам досягти її! Ходьба або біг на різній швидкості і під різним кутом нахилу дозволяє спалювати жир і калорії, тонізувати м’язи тіла, підтримувати серце і суглоби у відмінній формі, а також повноцінно підготуватися до марафону!

Безпечний: до початку і під час тренування!

Знаєте, який найбільш поширений вид травми в спортзалі? Це падіння при підйомі на рухому бігову доріжку. У відповідності з нормативними документами, тренажер TechnoGym RUN EXITE має дає рівні захисту:

  • • Лазерна мітка на полотні (не стирається на відміну від мітки, що наноситься фарбою) дозволяє негайно визначити, чи знаходиться бігова доріжка в русі.
  • • Система виявлення користувача, яка здатна визначити, чи знаходиться на біговій доріжці користувач, і автоматично зупинити тренажер, якщо бігова доріжка порожня.
  • Зручний в експлуатації;
  • Сприяє підтримці правильної позиції;

Особливе розташування дисплея було розроблено з урахуванням біомеханічних досліджень і дозволяє підтримувати правильну природну позицію, запобігаючи руху голови і очей.

Завдяки системі Fast Track Control, кнопки для регулювання швидкості і кута підйому знаходяться не на дисплеї, а на рукоятках.
Вони добре помітні і знаходяться завжди під рукою. Ви можете змінювати параметри тренування, не зупиняючись і не міняючи становище.

 

Тренажер TechnoGym RUN EXITE пропонує:

Функцію Cool Down для відновлення нормального серцевого ритму і м’язового тонусу.
Контроль за витратою калорій – Calorie Coach.
Вбудований регульований вентилятор.
Сенсорні датчики для рук, розташовані під екраном для забезпечення постійного моніторингу

Ходьба або біг на тренажері TechnoGym RUN EXITE безпечні для м’язів і суглобів. Матеріал і конструкція платформи забезпечують відповідний рівень амортизації для ніг, запобігаючи вплив на суглоби, м’язи коліна і ступні.

Для зручності користувачів, TechnoGym створила низьку і зручну посадка. Відповідно, користувачеві буде завжди відкритий легкий доступ до тренажера.

 

Безшумний

Під час тренування на TechnoGym RUN EXITE, Ви можете повністю сконцентруватися на тренуванні, оскільки він працює на 30% тихіше, ніж інші бігові доріжки. Максимальний рівень шумності при швидкості 12 км / год становить 76 децибел, що порівняно з чимось середнім
між бесідою двох людей і шумом усередині автомобіля.

 

Тренування з TechnoGym RUN EXITE:

Менше ризику для суглобів та м’язів

Під час ходьби і бігу Ви виконуєте рухи, що складаються з двох фаз: опора ноги на поверхню і виштовхування нагору.
Безпека та якість платформи бігової доріжки залежать від фази опори ноги, а саме тривалості контакту ноги і
рухомого бігового полотна. Занадто м’яке полотно збільшує час контакту, утруднюючи виштовхування і роблячи рух неприродним. Будучи досить щільним, бігове полотно тренажера TechnoGym RUN EXITE забезпечує більшу взаємодію та
взаємозв’язок між двома фазами руху, мінімізуючи ризик травм, викликаних неправильними рухами.

Більше можливостей для тренування більш високого рівня

Тренажер Run Now розвиває швидкість до 25 км / год, і максимальний кут нахилу складає 18%. Це робить тренажер придатним для тих, хто прагне до високих спортивних результатів або ставить своєю метою підготовку до спортивних змагань.

 

Розвага з Visio

За допомогою цієї платформи Ви можете дивитися ТБ або користуватися відео керівництвом до тренування.

Вам відомо, що бігові доріжки, виготовлені з неякісних матеріалів, споживають більше електроенергії?
Завдяки високоякісним компонентам, для тренажера TechnoGym RUN EXITE характерна економія електроенергії на 30% на відміну від інших бігових доріжок.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Заповніть поля і ми Вас проконсультуємо!