Корпоративна програма

Мережа фітнес клубів «ЛІГА», пропонує Вам взаємовигідне співробітництво в сфері надання фітнес послуг Вашій компанії.

З метою реалізації корпоративної програми, ми розробили і впровадили ряд цікавих можливостей, які дозволяють всім зацікавленим компаніям брати активну участь у формуванні корпоративно-спортивної культури всередині свого колективу.

Корпоративний фітнес – відмінний спосіб додаткової мотивації персоналу. Він позитивно впливає на емоційний стан людини, бадьорить, вселяє оптимізм, задоволення від активного способу життя, формує життєрадісний настрій. В процесі занять фізичною культурою і спортом виховуються воля, наполегливість, сміливість, рішучість, витривалість, дисципліна, колективізм, тобто такі моральні якості, які необхідні людині в його трудовій діяльності. Заняття спортом знижують кількість днів непрацездатності співробітників і значно підвищують продуктивність праці.

Ми з радістю допоможемо згуртувати колектив у Вашій компанії в цілому: додатково мотивувати, підвищити лояльність співробітників до керівництва компанії, зменшити плинність кадрів, підвищити працездатність і корпоративний дух колективу, рівень корпоративної культури.

Важливий і той факт, що компанія, яка включила корпоративний фітнес в свій «соціальний пакет», виглядає на ринку краще конкурентів, а значить, у її керівників більше шансів залучити цінних співробітників.

Поліпшується імідж компанії, і потенційні партнери по бізнесу побачать в Вас стабільну і надійну команду професіоналів.

Ми пропонуємо вам:

 • Тренажерний зал професійного обладнання Olymp&Olimp та X-Line;
 • Зону вільних ваг обладнану світовим брендом Eleiko;
 • Професійну кардіозону TechnoGym – бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, степпери, вейви;
 • Функціональну зону TRX;
 • Зал фітнесу та різноманітні групові програми за бажанням Ваших співробітників.

У кожну корпоративну клубну карту входять:

 •  Абонемент співробітника на 3, 6 або 12 місяців (згідно з корпоративним договором);
 •  Безлімітне відвідування тренажерного залу або відвідування групових студій відповідно до встановленого розкладу (кожен співробітник самостійно вибирає, яким видом фітнесу він бажає займатися);
 •  Відвідування інфрачервоної сауни;
 •  Замороження клубної картки від 14 до 30 днів (додаткова опція у договорах від 6 місяців);
 • Оренда рушники на час тренування.

Для кожного корпоративного клієнта діє гнучка система знижок:

 • Від 10-ти співробітників компанії – 15%
 • Від 20-ти співробітників компанії – 25%
 • Від 50-ти співробітників компанії – 35%

Також Ви маєте можливість приєднувати нових співробітників протягом терміну дії колективного договору і спеціальні умови на пролонгацію клубних карт.

Додатково, за Вашим бажанням, ми готові надавати статистику по спортивній активності Вашої компанії.

Ми прагнемо бути максимально гнучкими в питаннях вартості корпоративного членства, тому готові розглядати розробку корпоративного абонемента індивідуально під Вашу компанію.

Фітнес клуб «ЛІГА» запрошує Вас і Ваших співробітників взяти активну участь в корпоративному фітнесі. Адже фізична активність в житті відкриває перед нами нові горизонти, розкриває приховані можливості, несподівані захоплення, а головне, вносить позитив в наші будні. Ми готові щодня радувати Вас, надавати персональний і бездоганний сервіс кожному співробітнику Вашої компанії.

Чекаємо Вас!!!

З будь-яких питань звертайтеся:

+38 097 33 77 565

ligafitnes@gmail.com