СИЛОВІ ТРЕНАЖЕРИ

Olimp та X-line

Силові тренажери – серце будь-якого фітнес-клубу! Адже саме силові тренування здатні змінити на краще будь-кого. Як і все інше обладнання  тренажери також поділяються на професійні та не професійні. Найсучасніша професійна лінія НОВИХ тренажерів провідного Європейського виробника «ОЛІМП» є взірцем якості та незаперечною перевагою фітнес-центру «ЛІГА». Побутує думка, що професійні тренажери потрібні лише для провідних спортсменів, а для простої людини ні! Це помилка! Адже якраз лише професійні тренажери налаштовуються під користувача будь-якого росту з будь-яким рівнем підготовки. Лише сучасні професійні тренажери унеможливлюють травмування та мають ідеальну траєкторію руху яка оптимально навантажує м’язи. Тож саме завдяки тренажерам «ОЛІМП» полягає унікальність «ЛІГИ» – тут вдосконалюються як домогосподарки так і чемпіони.

Тренажерами фірми “OLIMP & OLYMP” обладнані кращі фітнес клуби таких міст як: Лондон, Варшава, Мілан, Париж, а тепер ще й Львів.
Силові тренажери – серце будь-якого фітнес-клубу! Адже саме силові тренування здатні змінити на краще будь-кого. Як і все інше обладнання тренажери також поділяються на професійні та не професійні. Найсучасніша професійна лінія НОВИХ тренажерів провідного Європейського виробника “OLIMP & OLYMP” є взірцем якості та незаперечною перевагою фітнес-клубу «ЛІГА». Побутує думка, що професійні тренажери потрібні лише для провідних спортсменів, а для простої людини ні! Це помилка! Адже якраз лише професійні тренажери налаштовуються під користувача будь-якого росту з будь-яким рівнем підготовки. Лише сучасні професійні тренажери унеможливлюють травмування та мають ідеальну траєкторію руху яка оптимально навантажує м’язи. Тож саме завдяки тренажерам “OLIMP & OLYMP” полягає унікальність «ЛІГИ» – тут вдосконалюються як домогосподарки так і чемпіони.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Заповніть поля і ми Вас проконсультуємо!